O mně

Něco málo o mně 

Pokud řešíte otázku koupě nemovitosti v návaznosti na hypoteční úvěr, tak jste zde správně. Jmenuji se Ing. Milan Kosť a živím se jako hypoteční poradce. Ve své práci navazuji na své stavební vzdělání a také praxi 5ti let v oceňování nemovitostí. Tato spojitost mi umožňuje Vám poradit při výběru nemovitosti, vyhodnocení kupní ceny, posouzení technického stavu nemovitosti, výběr nejvhodnější banky a mnoho dalšího. Není nic jednoduššího než si se mnou domluvit nezávaznou schůzku, na které se dozvíte mnoho užitečných informací.

V oblasti úvěru spolupracuji se společností GOLEM FINANCE s.r.o., samostatným zprostředkovatelem registrovaným u ČNB.“ V oblasti pojištění a investic spolupracuji se společností Bohemia Servis Finance a.s., společnost je investičním zprostředkovatelem zapsaným v seznamu investičních zprostředkovatelů a pojišťovacím agentem zapsaným v registru pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí (reg. číslo 096660PA), které jsou vedeny Českou národní bankou (www.cnb.cz).

 

Partneři
Golem Finance - logo
Bohemia Servis Finance a.s. - logo
AdminKontol - logo
AdminKontol - logo

Brno, hypoteční makléř Brno, hypoteční specialista Brno, nejnižší sazba, nejlevnější hypotéka, jihomoravský kraj, vyřízení hypotéky Brno, hypoteční poradce Brno, finanční poradce Brno, úvěry ze stavebního spořen Brno, hypotéky, porování  hypotečních bank Brno, Hypoteční banka, Sberbank, ČSOB, Wuestenrot, Modrá pyramida, Raiffeisen, LBBW, EXPO, Ober, Komerční banka, hypoteční poradce